Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Aktualności

logo projektowe

15.05.2020 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” od dnia 18 maja  2020 r. uruchamiamy dyżury telefoniczne/mailowe z zakresu doradztwa dydaktycznego dla  studentów z niepełnosprawnościami i wykładowców naszej Uczelni.

Konsultacje prowadzone przez doradców edukacyjnych, we współpracy z wykładowcami, mają na celu uzgodnienie najbardziej odpowiednich metod, pozwalających na przeprowadzenie zajęć w sposób dostępny oraz uwzględniający indywidualne potrzeby studentów wynikające z ich niepełnosprawności lub sytuacji zdrowotnej.

Dyżury będzie pełnić nauczyciel akademicki UJK:

Pani Zofia Okraj - doktor nauk pedagogicznych we wtorki w godzinach od 8:00 – 11:00 pod numerem telefonu: 662 152 233 mail: zofia.okraj@ujk.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu studentów z niepełnosprawnościami i wykładowców zainteresowanych proponowanym wsparciem.

W przypadku pytań dotyczących konsultacji/doradztwa prosimy o kontakt z Biurem projektu:

Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach tel. 41 349 78 78.

02.04.2020 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” od dnia 03 kwietnia 2020 r. uruchamiamy dyżury telefoniczne z zakresu wsparcia psychologicznego dla studentów i pracowników naszej Uczelni.

W każdy piątek w godzinach od 9:00 do 13:00 dyżur będzie pełnić pani Joanna Woźniak pod numerem telefonu: 530 235 533.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują rozmowy, wsparcia, porady – szczególnie teraz w tym trudnym okresie pandemii.

Sebastian Grabek