Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dyżury telefoniczne z zakresu wsparcia psychologicznego dla studentów i pracowników Uniwersytetu

Bardzo ważny komunikat!

 Szanowni Państwo, w związku z Zarządzeniem Rektora nr 109/2020 z dnia 19 maja 2020 roku,  w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach uprzejmie informujemy, że od dnia 19 maja kontakt z Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami zalecany jest  w formie mailowej lub telefonicznej-  41 349 7878.

Jednocześnie informujemy, że studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, a także uczestnicy wymiany akademickiej z uczelni zagranicznych mogą liczyć na pomoc psychologiczną udzielaną w Punkcie Interwencji Kryzysowej pod nr tel. 506 112 606.

Kontakt mailowy z pracownikami Centrum:

KOMUNIKAT w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem (COVID-19)

Uprzejmie informujemy, że studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, a także uczestnicy wymiany akademickiej z uczelni zagranicznych mogą liczyć na pomoc psychologiczną udzielaną w Punkcie Interwencji Kryzysowej, pod nr tel. 41 349-78-78.

Jednocześnie przypominamy o zaleceniach stosowania wszelkich dostępnych środków ostrożności i o zachowaniu wzmożonej czujności. W przypadku poddania studenta kwarantannie ze względu na obserwację mającą na celu wykluczenie zarażenia koronawirusem (COVID-19) należy uznać jego absencję na zajęciach za usprawiedliwioną.

Zwracamy uwagę, że w celach profilaktycznych na terenie uczelni zostały zamontowane pojemniki z płynem dezynfekującym.

Aktywny Samorząd 2020

Szanowni Państwo, informujemy że do dnia 31 marca można składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu Aktywny Samorząd drogą elektroniczną  w systemie SOW (https://sow.pfron.org.pl/)

Link do całej treści artykułu